Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Wall lamp, Dimmable, LED, Grey, Black, Aluminium, IP-Class: IP65
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for SG Armaturen Curve Wall lamp is £150.31. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | SG Armaturen Curve Wall lamp |
| Brand | SG Armaturen |
| Type | Wall Lamps |
Measures | |
| Width | 32.0 cm |
| Depth | 10.3 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-01-18 |
Product Properties | |
|---|---|
| Design | Bathroom Lighting |
| Colour | Grey, Black |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting |
| Material | Aluminium |
| IP-Class | IP65 |
| Number of Bulbs | 1 Lamps |
| Maximum Watt per Light Source | 10.0 W |
| Properties | Dimmable, LED |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .