Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Dimmable, LED, Multicolour, White, Black, Gold, Metal, Steel, IP-Class: IP20
Lowest price for LEDVANCE Smart + Orbis Backlite Round Ceiling Flush Light ∅ 35cm is £80.96. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | LEDVANCE Smart + Orbis Backlite Round Ceiling Flush Light ∅ 35cm |
| Brand | LEDVANCE |
| Type | Ceiling Flush Lights |
Measures | |
| Diameter | 35.0 cm |
| Height | 9.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-10-18 |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | Multicolour, White, Gold, Black |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting |
| Material | Steel, Metal |
| IP-Class | IP20 |
| Number of Bulbs | 1 Lamps |
| Maximum Watt per Light Source | 28.0 W |
| Properties | Dimmable, LED |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .