Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Motion Sensors, LED, Grey, White, Silver, Aluminium, IP-Class: IP20
Lowest price for LEDVANCE Cabinet LED Corner Wardrobe Lighting is £28.54. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | LEDVANCE Cabinet LED Corner Wardrobe Lighting |
| Brand | LEDVANCE |
| Type | Wardrobe Lighting |
Measures | |
| Weight | 335.0 g |
| Height | 23.0 cm |
| Width | 55.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-12-02 |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | Silver, White, Grey |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting |
| Material | Aluminium |
| IP-Class | IP20 |
| Maximum Watt per Light Source | 7.5 W |
| Properties | Motion Sensors, LED |
| Cord Length | 150.0 cm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .