Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

This lamp from LEDVANCE uses one bulb. This model is mainly intended for indoor use and can change the lighting of a whole room.
Lowest price for LEDVANCE Smart Surface Ceiling Flush Light ∅ 20cm is £26.69. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | LEDVANCE Smart Surface Ceiling Flush Light ∅ 20cm |
| Brand | LEDVANCE |
| Type | Ceiling Flush Lights |
Features | |
| App Control | Yes |
Wireless | |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Measures | |
| Weight | 430.0 g |
| Diameter | 20.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-12-28 |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | White |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting |
| Material | Aluminium, Metal |
| Energy Class | C, G, F |
| IP-Class | IP20 |
| Number of Bulbs | 1 Lamps |
| Maximum Watt per Light Source | 12.0 W |
| Properties | Dimmable, LED |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .