Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Marset's lamp is perfect for those who want something new in their home. This model should be used indoors and 4W is the maximum recommended wattage for bulbs.
Lowest price for Marset Chispa Table Lamp 17.8cm is £169.00. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Marset Chispa Table Lamp 17.8cm |
| Brand | Marset |
| Type | Table Lamps |
Measures | |
| Diameter | 10.0 cm |
| Height | 17.8 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-11-16 |
Product Properties | |
|---|---|
| Design | Desk Lamp |
| Colour | Multicolour, Blue, Green, Orange, Black |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting, Outdoor Lighting |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Material | Metal, Plastic, Glass |
| IP-Class | IP65, IP44 |
| Number of Bulbs | 1 Lamps |
| Maximum Watt per Light Source | 3.5 W |
| Properties | Dimmable, LED |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .