Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Table Lamp, Built-In Switch, White
Lowest price for Versa Gautama Table Lamp 25.5cm is £25.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Versa Gautama Table Lamp 25.5cm |
| Brand | Versa |
| Type | Table Lamps |
Measures | |
| Height | 25.5 cm |
| Width | 15.5 cm |
| Depth | 15.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-12-03 |
Product Properties | |
|---|---|
| Design | Desk Lamp |
| Colour | White, Transparent |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Number of Bulbs | 1 Lamps |
| Properties | Built-In Switch |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .