Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Dimmable, LED, Wireless Control, Gold, White, IP-Class: IP20, Wi-Fi, Bluetooth, App Control
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for WiZ Tunable Light Strip is £32.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | WiZ Tunable Light Strip |
| Brand | WiZ |
| Type | Light Strips |
Product Properties | |
| Colour | White, Gold |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting |
| Colour/Finish | RGB |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Energy Class | E, A, G |
| IP-Class | IP20 |
| Maximum Watt per Light Source | 13.0 W |
| Properties | Dimmable, Wireless Control, LED |
Features | |
|---|---|
| Voice Control | Yes |
| App Control | Yes |
| Voice Assistant | Amazon Alexa |
Wireless | |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Smart Home System | Amazon Alexa |
Measures | |
| Weight | 225.0 g |
| Width | 400.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-12-04 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .