Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

White, Aluminium, Lamp Socket: GU10
Lowest price for SLV 3-Phase Track Spotlight is £22.54. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | SLV 3-Phase Track Spotlight |
| Brand | SLV |
| Type | Spotlights |
Measures | |
| Height | 10.0 cm |
| Width | 8.4 cm |
| Depth | 9.9 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-12-14 |
Product Properties | |
|---|---|
| Placing | Ceiling |
| Colour | White |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting |
| Manufacturer Colour | White |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Material | Aluminium |
| Energy Class | D |
| Number of Bulbs | 1 Lamps |
| Lamp Socket | GU10 |
| Maximum Watt per Light Source | 50.0 W |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .