Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

LED, White, Plastic, IP-Class: IP54
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for SG Armaturen Ledstar White Spotlight is £34.56. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | SG Armaturen Ledstar White Spotlight |
| Brand | SG Armaturen |
| Type | Spotlights |
Measures | |
| Diameter | 8.2 cm |
| Height | 2.2 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-12-23 |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | White |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Material | Plastic |
| IP-Class | IP54 |
| Number of Bulbs | 1 Lamps |
| Maximum Watt per Light Source | 2.4 W |
| Properties | LED |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .