Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Dimmable, LED, Rose Gold, Glass, Metal, IP-Class: IP20, Lamp Socket: E27
Try flexible payments with
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Prices do not include shipping costs. Right now, there are no retailers selling Ebb & Flow Horizon Rose Gold Pendant Lamp ∅ 36cm, so the data shown are historical prices.
Product | |
|---|---|
| Product name | Ebb & Flow Horizon Rose Gold Pendant Lamp ∅ 36cm |
| Brand | Ebb & Flow |
| Type | Pendant Lamps |
Measures | |
| Weight | 2000.0 g |
| Diameter | 36.0 cm |
| Height | 20.0 cm |
| Width | 36.0 cm |
| Depth | 36.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2023-03-29 |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | Rose Gold |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Material | Metal, Glass |
| IP-Class | IP20 |
| Number of Bulbs | 1 Lamps |
| Lamp Socket | E27 |
| Maximum Watt per Light Source | 25.0 W |
| Properties | Dimmable, LED |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .