Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Table Lamp, Dimmable, Wireless Control, Battery Powered, Silver, Metal, IP-Class: IP54
Lowest price for Sirius Rechargeable Tim Silver Table Lamp 22cm is £48.28. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Sirius Rechargeable Tim Silver Table Lamp 22cm |
| Brand | Sirius |
| Type | Table Lamps |
Product Properties | |
| Design | Desk Lamp |
| Colour | Silver |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Material | Metal |
| IP-Class | IP54 |
| Number of Bulbs | 1 Lamps |
| Properties | Dimmable, Battery Powered, Wireless Control |
Features | |
|---|---|
| Voice Control | No |
| App Control | No |
Wireless | |
| Bluetooth | No |
Measures | |
| Weight | 900.0 g |
| Diameter | 11.5 cm |
| Height | 22.0 cm |
| Width | 11.5 cm |
| Depth | 11.5 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-12-11 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .