Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Table Lamp, LED, Battery Powered, Black, Plastic, IP-Class: IP54


You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Sirius Sam Black Table Lamp 28cm is £57.08. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Sirius Sam Black Table Lamp 28cm |
| Brand | Sirius |
| Type | Table Lamps |
Features | |
| Voice Control | No |
| App Control | No |
Wireless | |
| Bluetooth | No |
Measures | |
| Weight | 510.0 g |
| Height | 28.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2025-09-08 |
Product Properties | |
|---|---|
| Design | Desk Lamp |
| Colour | Black |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting, Outdoor Lighting |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Material | Plastic |
| IP-Class | IP54 |
| Number of Bulbs | 1 Lamps |
| Properties | Battery Powered, LED |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .