Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Leak-Proof, Dishwasher Safe, With Handle, BPA-Free, Hanging Loop, Stainless Steel, Pink
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Stanley Iceflow Flip Straw Travel Mug 89cl is £42.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Stanley Iceflow Flip Straw Travel Mug 89cl |
| Brand | Stanley |
| Type | Travel Mugs |
Measures | |
| Width | 9.0 cm |
| Depth | 10.4 cm |
| Height | 24.8 cm |
| Weight | 600.0 g |
Product Properties | |
|---|---|
| No. of Pieces | 1 pcs |
| Features | Dishwasher Safe, Hanging Loop, With Handle, Leak-Proof, BPA-Free |
| Colour | Pink |
| Capacity | 89.0 cl |
| Material | Stainless Steel |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2025-06-06 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .