Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Round, Bamboo, Carbon Steel, Blue
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Swan Nordic Blue Kitchen Container 3pcs 1.84L is £29.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Swan Nordic Blue Kitchen Container 3pcs 1.84L |
| Brand | Swan |
| Type | Kitchen Containers |
Measures | |
| Width | 13.0 cm |
| Depth | 13.0 cm |
| Height | 17.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2025-09-19 |
Product Properties | |
|---|---|
| No. of Pieces | 3 pcs |
| Shape | Round |
| Colour | Blue |
| Manufacturer Colour | Blue |
| Capacity | 1.84 L |
| Material | Bamboo, Carbon Steel |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .