Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

With Handle, Leak-Proof, Non-Slip, BPA-Free, Copper, Stainless Steel, Black, Green, Silver
Lowest price for Mizu D7 Water Bottle 0.64L is £35.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Mizu D7 Water Bottle 0.64L |
| Brand | Mizu |
| Type | Water Bottles |
Measures | |
| Diameter | 7.4 cm |
| Height | 26.9 cm |
| Weight | 499.0 g |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2020-09-09 |
Product Properties | |
|---|---|
| No. of Pieces | 1 pcs |
| Features | Non-Slip, With Handle, Leak-Proof, BPA-Free |
| Colour | Silver, Green, Black |
| Capacity | 0.64 L |
| Material | Copper, Stainless Steel |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .