Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Material: Rattan, Colour: Brown, Natural
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Sika Design Rossini Kitchen Chair 93cm is £260.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Sika Design Rossini Kitchen Chair 93cm |
| Brand | Sika Design |
| Type | Kitchen Chairs |
Measures | |
| Depth | 55.0 cm |
| Height | 93.0 cm |
| Seat Height | 45.0 cm |
| Weight | 3.3 kg |
| Width | 54.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2018-08-09 |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | Natural, Brown |
| Pattern | No |
| Padded Seat | No |
| Armrests | Yes |
| Number of Products | 1.0 pcs |
| Main Material | Rattan |
| Leg Colour | Brown, Natural |
| Leg Material | Rattan |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .