• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Lifesystems Expedition Plus Insect Repellent 100ml
Trending

Lifesystems Expedition Plus Insect Repellent 100ml

Compare

·

Popularity

61

in

Bug Protection
From 3 payments of £2.16/mo. with
AD

From Outdoor Action

Lifesystems Expedition Max 50ml Mosquito Repellent

£4.00 shipping
£6.50

Outdoor Action

Lifesystems Expedition Max 50ml Mosquito Repellent

Lowest price

·£4.00 shipping
£6.50

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Jungle Formula Maximum Aerosol 125ml
-17%
Jungle Formula Maximum Aerosol 125ml
£5.99
£47.92/L
Incognito Insect Repellent Spray 100ml
Incognito Insect Repellent Spray 100ml
£7.99
£79.90/L
Jungle Formula Maximum Pump Spray 90ml
-21%
Jungle Formula Maximum Pump Spray 90ml
£6.32
Grangers Performance Repel Plus 275 ml
Grangers Performance Repel Plus 275 ml
£6.95
£25.27/L
Mosquito Milk Twin Pack
Mosquito Milk Twin Pack
£14.99
Lifesystems Lifemarque Expedition 50 PRO Mosquito Repellent 100ml
Trending
Lifesystems Lifemarque Expedition 50 PRO Mosquito Repellent 100ml
£6.95
Lifesystems Mosquito Spray 350ml
Trending
Lifesystems Mosquito Spray 350ml
£8.95
£25.57/L

Product details

Lowest price for Lifesystems Expedition Plus Insect Repellent 100ml is £6.50. This is currently the cheapest offer among 5 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameLifesystems Expedition Plus Insect Repellent 100ml
BrandLifesystems
TypeBug Protection

Product Properties

Quantity in Pack1 pcs

Additional Info

Created at PriceRunner2021-12-14

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.