• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
REF Weightless Volume Shampoo 100ml

REF Weightless Volume Shampoo 100ml

Compare
Shampoo

·

Popularity

8476

in

Shampoos
From 3 payments of £5.47/mo. with

Hairways Hair & Beauty

REF - Weightless Volume Shampoo - 100ml
£4.99 shipping, 2-5 days
£16.43

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Pureology Hydrate Shampoo 266ml 266g
Pureology Hydrate Shampoo 266ml 266g
£18.45
£69.36/L
Kérastase Nutritive Bain Satin Hydrating Shampoo 250ml
Kérastase Nutritive Bain Satin Hydrating Shampoo 250ml
£19.99
£79.96/L
L'Oréal Paris Elvive Growth Booster Shampoo 200ml
L'Oréal Paris Elvive Growth Booster Shampoo 200ml
£6.50
£32.50/L
K18 Damage Shield pH Protective Shampoo 250ml
K18 Damage Shield pH Protective Shampoo 250ml
£23.25
£93.00/L
Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 250ml
Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 250ml
£16.25
£65.00/L
Kérastase Specifique Bain Divalent Balancing Shampoo 250ml
Kérastase Specifique Bain Divalent Balancing Shampoo 250ml
£22.39
£89.56/L
Color Wow Color Security Shampoo 250ml
-13%
Color Wow Color Security Shampoo 250ml
£14.21
£56.84/L

Product details

Lowest price for REF Weightless Volume Shampoo 100ml is £16.43. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:

Features

Product

Product nameREF Weightless Volume Shampoo 100ml
BrandREF
TypeShampoos

Additional Info

Created at PriceRunner2022-10-02

Product Properties

Volume100.0 ml
Target GroupUnisex

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.