Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Hyperkin Retron 77 Premium is £89.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Hyperkin Retron 77 Premium |
| Brand | Hyperkin |
Product Properties | |
| Collector's Edition | No |
| VR/AR Compatibility | No |
| Release Year | 2020 |
| Included Accessories | Joystick |
| Colour | Black, Red, Orange |
| Backward Compatibility | No |
| Screen Size | 77.0 " |
| Platform | RetroN |
| Remote Control Support | No |
| Wireless Controller Interface | None |
| Wired Controller Port | Atari Joystick port |
| Media Type | Memory card |
| Edition | Red |
| Portable | No |
| Wireless Controller Support | No |
| Wired Controller Support | 2 |
Display | |
| Screen Resolution | 1920x1080 (Full HD) |
Picture | |
|---|---|
| Video Format | 720p (HD Ready) |
| 3D | No |
Camera | |
| Integrated Camera | No |
| Camera Flash/Lamp | No |
Connections | |
| USB | Yes |
| No. of USB (total) | 1 pcs |
| No. of USB-A | 1 pcs |
Wireless | |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi | No |
| NFC | No |
| Bluetooth Version | 5.0 |
Measures | |
| Weight | 1170.0 g |
| Height | 171.45 mm |
| Width | 95.25 mm |
| Depth | 298.45 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-05-24 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .