• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rabanne Lady Million EdP 50ml
50+
50+ watching

Rabanne Lady Million EdP 50ml

Compare
The Lady Million Perfume from Paco Rabanne is an Eau de Parfum with a fresh and floral scent, with woody notes. A perfect perfume for daily wear.

·

Popularity

150

in

Eau de Parfum
From 3 payments of £16.98/mo. with
30 ml£34.95
50 ml£50.95
80 ml£51.99
AD

From Cosmetify

Paco Rabanne Lady Million Eau De Parfum 50ml

Free shipping, 3-4 days
£55.63

Fragrance Click

Paco Rabanne Lady Million 50ml Eau de Parfum

Lowest price

·Free shipping, 2-3 days
£50.95

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Valentino Donna Born In Roma EdP 50ml
100+
100+ watching
Valentino Donna Born In Roma EdP 50ml
£65.46
£1,309.20/L
Gucci Intense Oud EdP 90ml
50+
50+ watching
Gucci Intense Oud EdP 90ml
£74.90
£832.22/L
Lancôme La Vie Est Belle EdP 100ml
100+
100+ watching
Lancôme La Vie Est Belle EdP 100ml
£65.17
£651.70/L
Yves Saint Laurent Black Opium EdP 90ml
100+
100+ watching
Yves Saint Laurent Black Opium EdP 90ml
£79.70
£885.56/L
Prada Paradoxe EdP 50ml
100+
100+ watching
Prada Paradoxe EdP 50ml
£63.73
£1,274.60/L
Tom Ford Ombré Leather EdP 100ml
100+
100+ watching
Tom Ford Ombré Leather EdP 100ml
£119.75
£1,197.50/L
Giorgio Armani Sì EdP 50ml
50+
50+ watching
Giorgio Armani Sì EdP 50ml
£65.13
£1,302.60/L

Reviews

Product details

Lowest price for Rabanne Lady Million EdP 50ml is £50.95. This is currently the cheapest offer among 29 stores.

Paco Rabanne Lady Million

This popular perfume for women has a fresh scent with notes of raspberry, orange blossom and jasmine flowers. A bright and fun scent that works both for daily wear as well as for special occasions.

  • Made by Paco Rabanne
  • Compact 50 ml bottle
  • Paco Rabanne Lady Million
  • Eau de parfum
  • Fresh floral scent

What does Lady Million Perfume from Paco Rabanne smell like?

The Lady Million EdP from Paco Rabanne has a fresh and floral scent, with woody notes. The top notes are of bitter orange and raspberry with heart notes of Neroli and base notes of orange blossom, arabic jasmine and gardenia.

What is the difference between perfume ad eau de parfum?

This Paco Rabanne women's fragrance is an eau de parfum. If you find regular parfums to be a bit too much, then you might want to consider an eau de parfum. While the names might be confusingly similar, the difference is that an eau de parfum has a lower perfume oil concentration. This particular fragrance is from the Paco Rabanne Lady Million series.

A small practical bottle

The lady million comes in a 50ml bottle, this could be an advantage if you're looking for something that doesn't come in a gargantuan bottle that'll take up all the space in your bathroom cabinet.

You can compare prices on this product here on PriceRunner and at the moment the lowest price is £51.

Compare:

Features

Product

Product nameRabanne Lady Million EdP 50ml
BrandRabanne
TypeEau de Parfum

Additional Info

Created at PriceRunner2015-08-27

Product Properties

SeriesPaco Rabanne Lady Million
Target GroupWoman
Volume50.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.