• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
I love... Body Mist Vanilla Milk 150ml

I love... Body Mist Vanilla Milk 150ml

Compare
Body Mist, Woman, 150ml

·

Popularity

2643

in

Body Mists
From 3 payments of £1.83/mo. with

OnBuy

4.8(14 ratings)
Vanilla Milk Scented Body Mist, Formulated With Natural Fruit Extracts Which Offer a Burst of Fragrance, FastDrying Refreshment Throughout the Day,
Free shipping, 2-6 days
£5.49

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Sol de Janeiro Cheirosa 62 Perfume Mist 90ml
Sol de Janeiro Cheirosa 62 Perfume Mist 90ml
£14.90
£165.56/L
Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '71 Hair & Body Fragrance Mist 90ml
Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '71 Hair & Body Fragrance Mist 90ml
£17.90
£198.89/L
Britney Spears Midnight Fantasy Body Mist 236ml
Britney Spears Midnight Fantasy Body Mist 236ml
£4.99
£21.14/L
Phlur Vanilla Skin Body Mist 240ml
Phlur Vanilla Skin Body Mist 240ml
£39
£162.50/L
Tom Ford Bitter Peach All Over Body Spray 150ml
Tom Ford Bitter Peach All Over Body Spray 150ml
£71.20
£474.67/L
Britney Spears Fantasy Body Mist 236ml
Britney Spears Fantasy Body Mist 236ml
£5.48
£23.22/L
Sundae Hair Body Mist Moodboard 90ml 90ml
Sundae Hair Body Mist Moodboard 90ml 90ml
£12
£133.33/L

Product details

Lowest price for I love... Body Mist Vanilla Milk 150ml is £5.49. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:

Features

Product

Product nameI love... Body Mist Vanilla Milk 150ml
BrandI love...
TypeBody Mists

Additional Info

Created at PriceRunner2021-03-19

Product Properties

Target GroupWoman
Fragrance FamilyFruity, Gourmand
Volume150.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.