• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
HUGO BOSS Bold Citrus EdP 50ml

HUGO BOSS Bold Citrus EdP 50ml

Compare
Eau de Parfum, Male, 50ml

·

Popularity

3826

in

Eau de Parfum
From 3 payments of £18.66/mo. with
AD

From Cosmetify

Hugo Boss BOSS Bottled Bold Citrus Eau De Parfum 50ml

Free shipping, 3-4 days
£55.99

Cosmetify

Hugo Boss BOSS Bottled Bold Citrus Eau De Parfum 50ml

Lowest price

·Free shipping, 3-4 days
£55.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Chanel Bleu de Chanel EdP 50ml
200+
200+ watching
Chanel Bleu de Chanel EdP 50ml
£73.60
£1,472.00/L
Armaf Club de Nuit Intense for Men EdP 150ml
-11%
Armaf Club de Nuit Intense for Men EdP 150ml
£33.21
£221.40/L
Armaf Club De Nuit Intense Man Limited Edition 105 ml 105ml
Armaf Club De Nuit Intense Man Limited Edition 105 ml 105ml
£78.90
£751.43/L
Rabanne Invictus EdP 50ml
Rabanne Invictus EdP 50ml
£55.50
£1,110.00/L
Viktor & Rolf Spicebomb Night Vision EdP 90ml
Trending
Viktor & Rolf Spicebomb Night Vision EdP 90ml
£74.25
£825.00/L
Michael Kors Pour Homme EdP 50ml
Trending
Michael Kors Pour Homme EdP 50ml
£55.04
£1,100.80/L
Armaf Odyssey Mandarin Sky Eau de Parfum 60ml
Armaf Odyssey Mandarin Sky Eau de Parfum 60ml
£14.60
£243.33/L

Product details

Lowest price for HUGO BOSS Bold Citrus EdP 50ml is £55.99. This is currently the cheapest offer among 7 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameHUGO BOSS Bold Citrus EdP 50ml
BrandHUGO BOSS
TypeEau de Parfum

Additional Info

Created at PriceRunner2025-04-26

Product Properties

SeriesHugo Boss Boss Bottled
GenderMale
Fragrance FamilyWoody, Citrus
Volume50.0 ml
Age GroupAdult

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.