• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Neom Wellbeing Pen Discovery Set
Trending

Neom Wellbeing Pen Discovery Set

Compare
Perfume Oil & Roll-On Perfume

·

Popularity

41

in

Perfume Oils & Roll-On Perfumes
From 3 payments of £13.33/mo. with
AD

From John Lewis & Partners

NEOM Wellbeing London Wellbeing Pen Discovery Bodycare Gift Set

Free shipping, 2-5 days
£56.00

LOOKFANTASTIC

NEOM Wellbeing Pen Discovery Set

Lowest price

£40.00

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Lattafa Yara Tous Fruity Tropical Floral Perfume Oil 0.67 Ounce 20 ml 20ml
Lattafa Yara Tous Fruity Tropical Floral Perfume Oil 0.67 Ounce 20 ml 20ml
£14.50
£725.00/L
Khadlaj Hareem Al Sultan Blue Perfumed Oil 35ml
Khadlaj Hareem Al Sultan Blue Perfumed Oil 35ml
£15.42
£440.57/L
Marc Jacobs Daisy Drops Signature - 30 Capsules 20ml
Trending
Marc Jacobs Daisy Drops Signature - 30 Capsules 20ml
£13.99
£699.50/L
Armaf Club De Nuit Milestone Perfume Oil 17ml
Armaf Club De Nuit Milestone Perfume Oil 17ml
£24.20
£1,423.53/L
Dior Miss Dior Parfum Roller Pearl 20ml
-15%
Dior Miss Dior Parfum Roller Pearl 20ml
£51
£2,550.00/L
Swiss Arabian Amaali Perfume Oil 15ml
Trending
Swiss Arabian Amaali Perfume Oil 15ml
£10.40
£693.33/L
The White Company Sea Salt Perfume Oil 15ml
Trending
The White Company Sea Salt Perfume Oil 15ml
£15
£1,000.00/L

Product details

Lowest price for Neom Wellbeing Pen Discovery Set is £40.00. This is currently the cheapest offer among 7 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameNeom Wellbeing Pen Discovery Set
BrandNeom
TypePerfume Oils & Roll-On Perfumes

Additional Info

Created at PriceRunner2025-10-17

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.