• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Compact Glass Roll-on Vials Portable Stainless Steel

Compact Glass Roll-on Vials Portable Stainless Steel

Compare
Perfume Oil & Roll-On Perfume

·

Popularity

3156

in

Perfume Oils & Roll-On Perfumes
From 3 payments of £4.66/mo. with

OnBuy

4.8(19 ratings)
Compact Glass Roll-on Vials, Portable Size For Essential Oils Perfumes, Corrosion Resistant, Leak-proof, Massage Effect With Stainless Steel Roller
Free shipping, 2-6 days
£13.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Lattafa Yara Tous Fruity Tropical Floral Perfume Oil 0.67 Ounce 20 ml 20ml
Lattafa Yara Tous Fruity Tropical Floral Perfume Oil 0.67 Ounce 20 ml 20ml
£14.50
£725.00/L
Khadlaj Hareem Al Sultan Blue Perfumed Oil 35ml
Khadlaj Hareem Al Sultan Blue Perfumed Oil 35ml
£16.40
£468.57/L
Dior Miss Dior Parfum Roller Pearl 20ml
-15%
Dior Miss Dior Parfum Roller Pearl 20ml
£51
£2,550.00/L
Armaf Club De Nuit Milestone Perfume Oil 17ml
Armaf Club De Nuit Milestone Perfume Oil 17ml
£24.20
£1,423.53/L
Viktor & Rolf Flowerbomb Musk Twist Layering Oil 20ml
Viktor & Rolf Flowerbomb Musk Twist Layering Oil 20ml
£24.50
£1,225.00/L
Swiss Arabian Amaali Perfume Oil 15ml
Trending
Swiss Arabian Amaali Perfume Oil 15ml
£13.79
£919.33/L
Al Rehab Soft Perfume Oil 6ml
Trending
Al Rehab Soft Perfume Oil 6ml
£2.99
£498.33/L

Product details

Lowest price for Compact Glass Roll-on Vials Portable Stainless Steel is £13.99. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.

Features

Product

Product nameCompact Glass Roll-on Vials Portable Stainless Steel
TypePerfume Oils & Roll-On Perfumes

Additional Info

Created at PriceRunner2026-05-07

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.