• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Dana Rapport Black EdT 100ml
-18%

Dana Rapport Black EdT 100ml

Compare
This particular fragrance is first and foremost aimed towards men. If you're looking for something light and not too overbearing, this fragrance might suit you.

·

Popularity

5415

in

Eau de Toilette
From 3 payments of £2.66/mo. with
AD

From OnBuy

Dana Rapport Black Eau de Toilette 100ml EDT Spray

Free shipping, 2-6 days
£9.77

Get Me Products

Dana Rapport Black Eau de Toilette 100ml Spray

Lowest price

£7.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dior Sauvage EdT 200ml
50+
50+ watching
Dior Sauvage EdT 200ml
£134.40
£672.00/L
Rabanne 1 Million EdT 100ml
100+
100+ watching
Rabanne 1 Million EdT 100ml
£41.40
£414.00/L
Calvin Klein CK One EdT 200ml
50+
50+ watching
Calvin Klein CK One EdT 200ml
£26
£130.00/L
Jean Paul Gaultier Le Male EdT 75ml
50+
50+ watching
Jean Paul Gaultier Le Male EdT 75ml
£48.80
£650.67/L
HUGO BOSS Boss Bottled Night EdT 198ml
HUGO BOSS Boss Bottled Night EdT 198ml
£40.95
£206.82/L
Rabanne Invictus EdT 200ml
Rabanne Invictus EdT 200ml
£72.95
£364.75/L
Armaf Club De Nuit Intense for Men EdT 105ml
50+
50+ watching
Armaf Club De Nuit Intense for Men EdT 105ml
£22
£209.52/L

Product details

Lowest price for Dana Rapport Black EdT 100ml is £7.99. This is currently the cheapest offer among 3 stores.

While you could think that perfumes only should be worn in more formal social gatherings, there are many occasions where it could be appropriate, for example at work or in your everyday routine when you want that little extra something.

  • Made by Dana
  • Compact 100 ml bottle
  • For men
  • Eau de toilette

The packing only holds 100 ml of fragrance. This could be an advantage, however, since you can bring it on your carry-on on a plane instead of putting it in your checked bag.

This is a fragrance from Dana, an eau de toilette. Eau de toilette is a type of fragrance which has a lower concentration of perfume oils and is therefore a bit more delicate than other types. This could be a great option if you want to add some scent, but without it being too overbearing.

Rapport Black EdT 100ml has a lowest price of £8, as you can see here on PriceRunner, but make sure to compare different retailers to find the very best deal for you. The price of this fragrance is below average for the category, so if it has the features your'e looking for it could be a great purchase.

Compare:

Features

Product

Product nameDana Rapport Black EdT 100ml
BrandDana
TypeEau de Toilette

Additional Info

Created at PriceRunner2019-02-13

Product Properties

GenderMale
Volume100.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.