• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Chanel Chance EdT + Refill 60ml

Chanel Chance EdT + Refill 60ml

Compare
Eau De Toilette, Woman, Unisex, 60ml

·

Popularity

447

in

Eau de Toilette
From 3 payments of £29.86/mo. with
AD

From Cosmetify

CHANEL Chance Twist & Spray Eau De Toilette 3x20ml

£6.00 shipping, 8-9 days
£151.00

The Perfume Shop

CHANEL CHANCE Eau de Toilette Twist and Spray - 3 x 20ml

Lowest price

·Free shipping, 3-4 days
£89.60

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
HUGO BOSS Hugo Orange Woman EdT 75ml
Popular
HUGO BOSS Hugo Orange Woman EdT 75ml
£23.45
£312.67/L
Marc Jacobs Daisy EdT 50ml
Marc Jacobs Daisy EdT 50ml
£32.85
£657.00/L
Dolce & Gabbana Light Blue Women EdT 100ml
Dolce & Gabbana Light Blue Women EdT 100ml
£45.95
£459.50/L
Dolce & Gabbana Light Blue Women EdT 50ml
Dolce & Gabbana Light Blue Women EdT 50ml
£33.95
£679.00/L
Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice EdT 100ml
Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice EdT 100ml
£31.95
£319.50/L
Marc Jacobs Daisy EdT 100ml
Marc Jacobs Daisy EdT 100ml
£49.95
£499.50/L
Yves Saint Laurent Rive Gauche EdT 100ml
Yves Saint Laurent Rive Gauche EdT 100ml
£62.99
£629.90/L

Reviews

Product details

Lowest price for Chanel Chance EdT + Refill 60ml is £89.60. This is currently the cheapest offer among 6 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameChanel Chance EdT + Refill 60ml
BrandChanel
TypeEau de Toilette

Additional Info

Created at PriceRunner2019-12-16

Product Properties

SeriesChanel Chance
GenderFemale
Volume60.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.