Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
Lowest price for iBox CUBE II 500W is £36.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | iBox CUBE II 500W |
| Brand | iBox |
Cooling | |
| Fan | Yes |
Measures | |
| Height | 8.5 cm |
| Width | 15.0 cm |
| Depth | 14.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-03-07 |
Product Properties | |
|---|---|
| Fan Size | 12.0 cm |
| Floppy Ports | No |
| Power | 500 W |
| Modular | No |
| ATX | 1 |
| Release Year | 2022 |
| +3.3V | 18 A |
| +5Vsb | 3.0 A |
| Format | ATX |
| Semi-Passive | No |
| ATX/EPS12V | 1 |
| SATA Ports | 3 |
| +12V | 20.0 A |
| ATX12V Version | 2.2 |
| -12V | 0.3 A |
| +5V | 25 A |
| Colour | Silver |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .