Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
Lowest price for Russell Hobbs Eden Raspberry 27362-70 is £39.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Russell Hobbs Eden Raspberry 27362-70 |
| Brand | Russell Hobbs |
Product Properties | |
| Type of Kettle | Electric Kettle |
| Features | Indicator Light, 360° Contact Plate, Water Meter, Anti-limescale Filter |
| Capacity | 1.7 L |
| Colour | Pink |
Material | |
| Material | Plastic |
Power Source | |
|---|---|
| Power | 3000 W |
Measures | |
| Weight | 0.95 kg |
| Height | 25.1 cm |
| Width | 15.6 cm |
| Depth | 22.4 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-09-17 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .