Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
.jpg)
Cotton, 3 pcs
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Design Imports Terry Kitchen Towel Blue (71.12x45.72cm) is £18.20. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Design Imports Terry Kitchen Towel Blue (71.12x45.72cm) |
| Brand | Design Imports |
| Type | Kitchen Towels |
Measures | |
| Length | 71.12 cm |
| Width | 45.72 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-06-08 |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | Blue |
| Manufacturer Colour | French Blue |
| Monochrome or Multicoloured | Multicoloured |
| Material | Cotton |
| Shape | Rectangular |
| Quantity in Pack | 3 pcs |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .