Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
.jpg)
Polyester, Solid Colour, 6 pcs
Lowest price for Cannon Heritage Bed Sheet Blue (243.84x213.36cm) is £31.95. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Cannon Heritage Bed Sheet Blue (243.84x213.36cm) |
| Brand | Cannon |
| Type | Bed Sheets |
Measures | |
| Length | 243.84 cm |
| Width | 213.36 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-08-01 |
Product Properties | |
|---|---|
| Type of sheet | Envelope Sheet, Flat Sheet |
| Colour | Blue |
| Manufacturer Colour | Dark Blue |
| Material | Polyester |
| Pattern | Solid Colour |
| Shape | Rectangular |
| Thread count | 180.0 TC |
| Quantity in Pack | 6 pcs |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .