Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Steam Irons, Steam, Vertical, 2600 W, Steam Capacity: 40g, 250 ml
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Rowenta DW4345D1 Express Steam is £54.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Rowenta DW4345D1 Express Steam |
| Brand | Rowenta |
Power Source | |
| Power | 2600 W |
Measures | |
| Weight | 1.5 kg |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-07-22 |
Product Properties | |
|---|---|
| Steam Capacity | 40.0 g |
| Style | Steam Irons |
| Water Tank | 250.0 ml |
| Steam Function | Steam, Vertical |
| Colour | Purple, Black, Pink |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .