Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Ninja SL300EU is £195.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Ninja SL300EU |
| Brand | Ninja |
Product Properties | |
| Number of Drawers | 2 |
| Capacity | 7.6 L |
| Colour | Black |
| Type of Fryer | Air Fryer |
| Features | Timer |
Power Source | |
|---|---|
| Power | 2470 W |
Measures | |
| Height | 385.0 mm |
| Width | 280.0 mm |
| Depth | 420.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-09-27 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .