Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Viewing Window, Removable Bowl, Timer, Auto Shut Off, Dishwasher-safe, 2000 W
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Philips 3000 Series NA342/00 is £164.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Philips 3000 Series NA342/00 |
| Brand | Philips |
Power Source | |
| Power | 2000 W |
Measures | |
| Weight | 5.9 kg |
| Height | 303.5 mm |
| Width | 333.0 mm |
| Depth | 453.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-10-08 |
Product Properties | |
|---|---|
| Temperature (max) | 200.0 °C |
| Number of Drawers | 1 |
| Capacity | 7.2 L |
| Manufacturer Colour | Black |
| Colour | Black |
| Type of Fryer | Air Fryer |
| Features | Removable Bowl, Viewing Window, Auto Shut Off, Timer, Dishwasher-safe |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .