Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Espresso Machine,with Drip Tray, 710W, Capacity: 0.9 L, Capacity (cups): 2 Cups, Reusable Filter, Colour: White
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Arzum OK008-W is £264.17. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Arzum OK008-W |
| Brand | Arzum |
| Type | Espresso Machines |
Features | |
| App Control | No |
Material | |
| Material | Plastic |
Power Source | |
| Power | 710 W |
Measures | |
| Weight | 5.0 kg |
| Height | 25.0 cm |
| Width | 33.0 cm |
| Depth | 32.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-08-11 |
Product Properties | |
|---|---|
| Number of Brewing Spouts | 2 |
| Features | Drip Tray |
| Filter Type | Reusable Filter |
| Colour | White |
| Integrated | No |
| Integrated Coffee Grinder | No |
| Integrated Milk Frother | No |
| Capacity | 0.9 L |
| Capacity (cups) | 2 Cups |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .