Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Hand Blender, 1 L, 180W, Black, Variable Speed Control, Stainless Steel Foot, Detachable Foot, Dishwasher Safe Accessory, Jug, Chopper, Protection Cap, Whisk kg, Incl. Jug, Chopper
Lowest price for KitchenAid 5KHBV83EOB is £139.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | KitchenAid 5KHBV83EOB |
| Brand | KitchenAid |
Product Properties | |
| Features | Stainless Steel Foot, Variable Speed Control, Detachable Foot, Dishwasher Safe Accessory |
| Colour | Black |
| Capacity | 1.0 L |
| Included Accessory | Whisk, Protection Cap, Chopper, Jug |
Power Source | |
|---|---|
| Power | 180 W |
Measures | |
| Length | 41.4 cm |
| Weight | 0.935 kg |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-06-14 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .