Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Panini Grill, Cool Touch, Temperature Light, Grease Tray, Nonstick Coated Plates, 1200 W Teflon
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Adler AD 3052 is £30.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Adler AD 3052 |
| Brand | Adler |
Product Properties | |
| Colour | Silver |
| Cooking Plate Width | 23.0 cm |
| Features | Grease Tray, Cool Touch, Temperature Light, Nonstick Coated Plates |
| Surface Type | Teflon |
| Cooking Plate Depth | 14.5 cm |
| Type of Sandwich Toaster | Panini Grill |
Power Source | |
|---|---|
| Power | 1200 W |
Measures | |
| Height | 8.5 cm |
| Weight | 1.62 kg |
| Width | 22.0 cm |
| Depth | 27.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-05-05 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .