Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Sandwich Toaster, Nonstick Coated Plates, Removable Plate, Temperature Light, 700 W Steel
Try flexible payments with
Lowest price for Princess Compact Pro 117002 is £40.53. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Princess Compact Pro 117002 |
| Brand | Princess |
Product Properties | |
| Cooking Plate Width | 23.0 cm |
| Features | Temperature Light, Removable Plate, Nonstick Coated Plates |
| Surface Type | Steel |
| Cooking Plate Depth | 13.0 cm |
| Type of Sandwich Toaster | Sandwich Toaster |
| Number of Sandwiches | 2 |
Power Source | |
|---|---|
| Power | 700 W |
Measures | |
| Height | 15.0 cm |
| Weight | 2.7 kg |
| Width | 26.0 cm |
| Depth | 28.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2017-09-21 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .