Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for HP XMM 7360 is £184.68. This is currently the cheapest offer among 4 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | HP XMM 7360 |
| Brand | HP |
Product Properties | |
| External Antenna | No, Yes |
| Colour | Green |
| Speed | 150/50 Mbps |
Communication | |
| 4G | Yes |
| 5G | No |
Wireless | |
| Wi-Fi | No, Yes |
Connections | |
|---|---|
| Interface | M.2 |
| Memory Card Reader | No |
Measures | |
| Width | 30.0 mm |
| Depth | 42.0 mm |
| Weight | 6.2 g |
| Height | 2.3 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2018-06-12 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .