Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Replacement Remote Control
Lowest price for MWM is £107.97. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | MWM |
Product Properties | |
| Colour | Black |
Features | |
| Replacement Remote Control | Yes |
| Programmable | No |
| Backlit Buttons | No |
| Macro Function | No |
Connections | |
| USB | No |
Display | |
|---|---|
| Display | No |
Measures | |
| Weight | 416.0 g |
| Width | 2.5 cm |
| Depth | 0.86 cm |
| Height | 6.6 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-12-01 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .