• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
MANOR

Manor

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Manor from different categories. See also current Manor offers and prices »
Filter
1 Etch Primer CT
Manor 1 Etch Primer CT
£23.99
1 store
Zinfos 490 Primer
Manor Zinfos 490 Primer
£25.25
1 store
2.5ltr Anti Slip Paint Additive Fine Sand
Manor 2.5ltr Anti Slip Paint Additive Fine Sand
£36.67
1 store
QD Enamel Gloss 1L
Manor QD Enamel Gloss 1L
£37.66
£9.94/L
1 store
HB420 Phosphate Primer 5L Buff
Manor HB420 Phosphate Primer 5L Buff
£39.04
£2.06/L
1 store
HB420 Phosphate Primer 5L
Manor HB420 Phosphate Primer 5L
£39.04
£2.06/L
1 store
Industrial Thinner 5L
Manor Industrial Thinner 5L
£39.82
1 store
2 Pack Epoxy Thinner 5L
Manor 2 Pack Epoxy Thinner 5L
£39.96
£2.11/L
1 store
Linotex
Manor Linotex Floor Paint Black 5L
£44.53
£8.91/L
1 store
Linotex
Manor Linotex Floor Paint 5L
£44.53
£8.91/L
1 store
Linotex
Manor Linotex Floor Paint Tile Red 5L
£44.53
£8.91/L
1 store
Linotex
Manor Linotex Floor Paint White 5L
£44.53
£8.91/L
1 store
Linotex
Manor Linotex Floor Paint 5L
£44.53
£8.91/L
1 store
Linotex
Manor Linotex Floor Paint 5L
£44.53
£8.91/L
1 store
490 Primer Finish Custom Mixed Colours 2.5L
Manor 490 Primer Finish Custom Mixed Colours 2.5L
£46.34
1 store
Polyurethane Quick Dry Custom Mixed Colours 2.5 Litres
Manor Polyurethane Quick Dry Custom Mixed Colours 2.5 Litres
£46.43
£4.90/L
1 store
Chassis Black Gloss 5 Ltr
Manor Chassis Black Gloss 5 Ltr
£48.88
1 store
Fast Primer 5L
Manor Fast Primer 5L
£49.99
1 store
Fast Primer
Manor Fast Primer 5L
£49.99
£10.00/L
1 store
Fast Primer 5L
Manor Fast Primer 5L
£49.99
1 store
Fast Primer
Manor Fast Primer 5L
£49.99
£10.00/L
1 store
Linotex Anti-Slip Standard Colours 5L - Tile Red
Manor Linotex Anti-Slip Standard Colours 5L - Tile Red Floor Paint
£56.48
1 store
Anti-Slip Floor Paint Standard Colours 5L Black
Manor Anti-Slip Floor Paint Standard Colours 5L Black
£56.48
£2.98/L
1 store
Linotex Goldcup Yellow
Manor Linotex Goldcup Yellow Floor Paint 5L
£56.48
£11.30/L
1 store

You’ve viewed 24 out of 47 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.