• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
WAX LYRICAL

Wax Lyrical

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Wax Lyrical from different categories. See also current Wax Lyrical offers and prices »
Filter
Sea Breeze Reed Diffuser Refill
Trending
Wax Lyrical Sea Breeze Reed Diffuser Refill
£9.89
£49.45/L
6 stores
Fired Earth Green Tea & Bergamot Refill, 200ml
Wax Lyrical Fired Earth Green Tea & Bergamot Refill, 200ml
£10
£50.00/L
4 stores
English Lavender Reed Diffuser Refill 200ml
Wax Lyrical English Lavender Reed Diffuser Refill 200ml
£9.99
£49.95/L
4 stores
Lemon Verbena
Trending
Wax Lyrical Lemon Verbena
£9.99
3 stores
Assam And White Tea
Trending
Wax Lyrical Assam And White Tea
£9.99
£50.00/L
8 stores
Fired Earth Assam and White Cedar Reed Diffuser 180ml
Wax Lyrical Fired Earth Assam and White Cedar Reed Diffuser 180ml
£15
£83.33/L
7 stores
Vanilla Flower
Wax Lyrical Vanilla Flower
£9.90
£49.50/L
5 stores
Lemon Verbena
Wax Lyrical Lemon Verbena
£9.97
£49.85/L
5 stores
200ml Reed Diffuser Black Cherry
Trending
Wax Lyrical 200ml Reed Diffuser Black Cherry Candlestick, Candle & Home Fragrance
£10.80
3 stores
Vanilla Flower
Wax Lyrical Vanilla Flower
£4.49
£112.25/L
5 stores
Fired Earth Medceramic Darjeeling
Trending
Wax Lyrical Fired Earth Medceramic Darjeeling Scented Candle
£12
5 stores
White Tea And Pomegranate
Wax Lyrical White Tea And Pomegranate Scented Candle
£12
5 stores
Sea Breeze
Wax Lyrical Sea Breeze
£4.49
4 stores
White Tea And Pomegranate
Wax Lyrical White Tea And Pomegranate
£12
£120.00/L
4 stores
Medium Pink Peony
Wax Lyrical Medium Pink Peony Scented Candle
£6
3 stores
Laundry Days Jar Grey
Wax Lyrical Laundry Days Jar Grey Scented Candle
£9
3 stores
Black Cherry Jar - Red
Wax Lyrical Black Cherry Jar - Red Scented Candle
£9
3 stores
Mediterranean Orange
Wax Lyrical Mediterranean Orange
£9.22
£46.10/L
2 stores
Home Grown Honeysuckle Reed Diffuser 200ml
Wax Lyrical Home Grown Honeysuckle Reed Diffuser 200ml Candlestick, Candle & Home Fragrance
£11.99
2 stores
Tropical Island Diffuser Refill
Trending
Wax Lyrical Tropical Island Diffuser Refill
£8
1 store
Fired Earth Reed Diffuser 180ml Black Tea & Jasmine
Wax Lyrical Fired Earth Reed Diffuser 180ml Black Tea & Jasmine
£17
£94.44/L
4 stores
Lemon Verbena
Wax Lyrical Lemon Verbena
£4.49
3 stores
Fresh Linen
Wax Lyrical Fresh Linen
£4.49
£112.25/L
3 stores
Mediterranean Orange
Wax Lyrical Mediterranean Orange
£4.99
3 stores

You’ve viewed 24 out of 99 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.