• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Wax Lyrical English Lavender Reed Diffuser Refill 200ml

Wax Lyrical English Lavender Reed Diffuser Refill 200ml

Compare
Reed Diffuser, 200ml

·

Popularity

69

in

Reed Diffusers
From 3 payments of £3.33/mo. with
AD

From OnBuy

WAX LYRICAL Reed Diffuser Refill 200ml English Lavender

Free shipping, 2-6 days
£12.99

Amazon

Wax Lyrical Reed Diffuser Home Fragrance Refill - English Lavender, 200ml

Lowest price

·Free shipping
£9.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Jo Malone Reed Diffuser Pomegranate Noir 165ml
Jo Malone Reed Diffuser Pomegranate Noir 165ml
£69.99
£424.18/L
Rituals The Ritual Of Ayurveda Fragrance Sticks 250ml
Rituals The Ritual Of Ayurveda Fragrance Sticks 250ml
£21.99
£87.96/L
Skandinavisk Scent Diffuser Koto 200ml Refill
Skandinavisk Scent Diffuser Koto 200ml Refill
£23.75
£118.75/L
Jo Malone Lime Basil & Mandarin Scent Surround Diffuser 165ml
Jo Malone Lime Basil & Mandarin Scent Surround Diffuser 165ml
£62.75
£380.30/L
The White Company Electronic Diffuser 18cm
The White Company Electronic Diffuser 18cm
£56
Jo Malone English Pear & Freesia Diffuser 165ml
Jo Malone English Pear & Freesia Diffuser 165ml
£66.60
£403.64/L
NEOM Wellbeing London Scent To Make You Happiness Reed Diffuser 100ml
NEOM Wellbeing London Scent To Make You Happiness Reed Diffuser 100ml
£44
£440.00/L

Product details

Lowest price for Wax Lyrical English Lavender Reed Diffuser Refill 200ml is £9.99. This is currently the cheapest offer among 4 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameWax Lyrical English Lavender Reed Diffuser Refill 200ml
BrandWax Lyrical
TypeReed Diffusers

Product Properties

Volume200.0 ml

Additional Info

Created at PriceRunner2022-11-22

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.