• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
THE FACE SHOP

The Face Shop

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from The Face Shop from different categories. See also The Face Shop Black Friday offers for 2026 »
Filter
Water Bright Foaming Cleanser
Trending
The Face Shop Water Bright Foaming Cleanser 150ml
£9.99
£66.60/L
3 stores
Rice Water Bright Light Cleansing Oil
The Face Shop Rice Water Bright Light Cleansing Oil 150ml
£5.30
£35.33/L
4 stores
Fmgt Lip Scrub Shea Butter 10g
The Face Shop Fmgt Lip Scrub Shea Butter 10g
£4.61
2 stores
Jeju Aloe 95% Soothing Gel
The Face Shop Jeju Aloe 95% Soothing Gel 300ml
£2.35
£7.83/L
3 stores
Rice Water Bright Cleansing Foam
The Face Shop Rice Water Bright Cleansing Foam 150ml
£3.90
£26.00/L
3 stores
Rice & Ceramide Moisturizing Cream
The Face Shop Rice & Ceramide Moisturizing Cream 50ml
£7.99
£159.80/L
3 stores
 2016 New : & Ceramide Moisturizing Toner
The Face Shop 2016 New : & Ceramide Moisturizing Toner 150ml
£8.87
£59.13/L
3 stores
Dr Belmeur Amino Clear Foaming Cleanser 150ml 1 pcs
The Face Shop Dr Belmeur Amino Clear Foaming Cleanser 150ml 1 pcs 150ml
£10.18
£67.87/L
3 stores
Vita Sunquid SPF 50+ PA++++
The Face Shop Vita Sunquid SPF 50+ PA++++
£7.99
2 stores
Yehwadam Hwansaenggo Ultimate Rejuvenating Cream Set of 3
The Face Shop Yehwadam Hwansaenggo Ultimate Rejuvenating Cream Set of 3 50ml
£45
3 stores
Rich Hand V Special Hand Mask 16g
The Face Shop Rich Hand V Special Hand Mask 16g
£1.64
2 stores
Water Bright Massage Cream
The Face Shop Water Bright Massage Cream
£5.29
2 stores
At Home Aesthetics Mask Sheet Bundle Set
The Face Shop At Home Aesthetics Mask Sheet Bundle Set
£5.59
2 stores
Rice Water Bright Foaming Cleanser
The Face Shop Rice Water Bright Foaming Cleanser 150ml
£7.69
£51.27/L
2 stores
Dr. Belmeur Advanced Cica Recovery Hand Cream
The Face Shop Dr. Belmeur Advanced Cica Recovery Hand Cream 60ml
£9.52
£158.67/L
2 stores
Alltimate Multi Vita 10% Serum 30 ml
The Face Shop Alltimate Multi Vita 10% Serum 30 ml
£9.91
2 stores
Rice Water Bright Foaming Cleanser 5 Fl Oz
The Face Shop Rice Water Bright Foaming Cleanser 5 Fl Oz 150ml
£10
£66.67/L
2 stores
Rice Water Bright Foaming Cleanser 300 ml
The Face Shop Rice Water Bright Foaming Cleanser 300 ml
£16.86
2 stores
Dr Belmeur Clarifying Spot Calming Ampoule 22ml
Trending
The Face Shop Dr Belmeur Clarifying Spot Calming Ampoule 22ml 22ml
£16.95
£770.45/L
2 stores
Dr Belmeur Clarifying Balancing Water Cream 80ml
The Face Shop Dr Belmeur Clarifying Balancing Water Cream 80ml
£16.95
£211.88/L
2 stores
Vegan Blending Toner
The Face Shop Vegan Blending Toner 180ml
£19.93
£110.72/L
2 stores
Rice Water Bright Foaming Cleanser
The Face Shop Rice Water Bright Foaming Cleanser 150ml
£22.99
£153.27/L
2 stores
Belmeur Advanced Cica Hydro Cream
The Face Shop Belmeur Advanced Cica Hydro Cream
£26
£433.33/L
2 stores
Dr. Belmeur Cica Peptite Ampoule
The Face Shop Dr. Belmeur Cica Peptite Ampoule 50ml
£21.62
£540.00/L
2 stores

You’ve viewed 24 out of 177 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.