Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for UleFone Note 17 Pro Smartphone 6.78" Display is £192.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | UleFone Note 17 Pro Smartphone 6.78" Display |
| Brand | UleFone |
Product Properties | |
| Colour | Black |
| IP-Class | IP68 |
| Senior Phone | No |
Communication | |
| 4G | Yes |
| GPS | Yes |
| SIM Card | Nano-SIM |
| 5G | Yes |
| Dual SIM Card Slots | Yes |
Camera | |
| No. of Front Cameras | 1 |
| No. of Back Cameras | 3 |
| Built-In Camera | Yes |
| Flash/Light | Yes |
| Front Camera | Yes |
Features | |
|---|---|
| Foldable | No |
| Water Resistant | Yes |
| Built-In Sensors | Proximity Scanner, Gyroscope/Accelerometer, Fingerprint Reader, Face Scanner |
Connections | |
| Connections | 3.5 mm Jack |
Display | |
| Touchscreen | Yes |
| Secondary Screen | No |
Storage | |
| Internal Memory Size | 256GB |
Memory | |
| RAM | 12 GB |
Processor | |
| Processor Cores | Octa Core |
Power Source | |
| Exchangeable Battery | No |
| Fast Charging | Yes |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-03-07 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .