Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Nedis KAEP150EWT1 is £18.19. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Nedis KAEP150EWT1 |
| Brand | Nedis |
| Type | Freestanding Hobs |
Product Properties | |
| Freestanding Hobs | Cooking Plate |
| Number of Burners / Zones | 1 |
| Control Type | Rotary Knob |
| Control Location | Front |
| Colour | White |
Power Source | |
|---|---|
| Power | 1500 W |
| Voltage | 220.0 V |
Measures | |
| Width | 25.0 cm |
| Depth | 27.0 cm |
| Height | 6.4 cm |
| Weight | 1.85 kg |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2020-05-22 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .