Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Wired Optical Gaming Mouse, 12400dpi, No. of Buttons: 10pcs
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Rapoo VT900 is £21.48. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Rapoo VT900 |
| Brand | Rapoo |
| Type | Gaming Mice |
Features | |
| Wireless | No |
Measures | |
| Weight | 157.0 g |
| Width | 75.0 mm |
| Height | 41.0 mm |
| Length | 130.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-07-29 |
Product Properties | |
|---|---|
| Acceleration | 50 G |
| Colour | Black |
| Backlight | Yes (single-coloured) |
| No. of Buttons | 10 pcs |
| For Kids/Smaller Hands | No |
| IPS | 400 |
| Left or Right Hand | Right Hand |
| DPI | 12400 dpi |
| Vertical | No |
| Connection | USB |
| Sensor | Optical |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .