Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Wireless Gaming Mouse, 26000dpi, No. of Buttons: 7pcs
Lowest price for Endgame Gear OP1W 4K Wireless Gaming Mouse is £110.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Endgame Gear OP1W 4K Wireless Gaming Mouse |
| Brand | Endgame Gear |
| Type | Gaming Mice |
Features | |
| Wireless | Yes |
Measures | |
| Weight | 58.5 g |
| Width | 118.2 mm |
| Height | 37.2 mm |
| Cable Length | 1.8 m |
| Length | 60.5 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2025-01-30 |
Product Properties | |
|---|---|
| Side Buttons | Yes |
| Acceleration | 50 G |
| Suitable for Left-Handers | No |
| Colour | White |
| DPI Button | Yes |
| Backlight | No |
| No. of Buttons | 7 pcs |
| For Kids/Smaller Hands | No |
| IPS | 650 |
| Polling Rate | 4000Hz/0.25ms |
| Left or Right Hand | Right Hand |
| DPI | 26000 dpi |
| PTFE Mouse Feet | No |
| Vertical | No |
| Connection | USB |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .