Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Leaf Blower, Vacuum, Harness, Mulcher, Collector
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Bosch Universal GardenTidy 2300 is £116.92. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Bosch Universal GardenTidy 2300 |
| Brand | Bosch |
| Type | Leaf Blowers |
Product Properties | |
| Features | Collector, Mulcher, Harness, Vacuum |
| Air Speed (max) | 285.0 km/h |
| Airflow (max) | 576.0 m³/h |
Power Source | |
|---|---|
| Power Source | AC Mains |
| Power | 2300 W |
| Voltage | 230.0 V |
Measures | |
| Weight | 4.7 kg |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-03-04 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .