Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Try flexible payments with
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Prices do not include shipping costs. Right now, there are no retailers selling Electrolux EEQ47210L Black, so the data shown are historical prices.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Electrolux EEQ47210L Black |
| Brand | Electrolux |
Product Properties | |
| Drying Performance | A |
| Noise Level Class | B |
Power Source | |
| Voltage | 230.0 V |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-11-19 |
Features | |
|---|---|
| Placement of Cutlery | Cutlery Basket |
| Features | Delayed Start, Intensive Zone |
| Height Adjustable Trays/baskets | Heigth Adjustable Upper tray/basket |
Measures | |
| Standard Width | 60 cm |
| Width | 60.0 cm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .