• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum CombiPrimer Metal Paint Red 0.25L

Rust-Oleum CombiPrimer Metal Paint Red 0.25L

Compare
Primer, Metal

·

Popularity

6004

in

Paint
From 3 payments of £3.65/mo. with
AD

From Freshlick

Rust-Oleum CombiPrimer Anti-Corrosion Primer, 250ml, Red, Anti-Corrosion Primer

£4.95 shipping
£12.42

My Tool Shed

Rust Oleum Anti Corrosion Combi Primer Paint

Lowest price

£10.95

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Rust-Oleum CombiPrimer Anti-Rust Metal Paint Grey 0.75L
Rust-Oleum CombiPrimer Anti-Rust Metal Paint Grey 0.75L
£21.80
£29.07/L
Rust-Oleum CombiColor 7300 Gloss Metal Paint
Rust-Oleum CombiColor 7300 Gloss Metal Paint
£55.49
Rust-Oleum CombiPrimer Anti-Rust Metal Paint Grey 0.25L
Rust-Oleum CombiPrimer Anti-Rust Metal Paint Grey 0.25L
£10.95
£43.80/L
Rustoleum Hard Hat Anti-Corrosion Primer Aerosol Metal Paint 0.5L
Rustoleum Hard Hat Anti-Corrosion Primer Aerosol Metal Paint 0.5L
£14.77
£29.54/L
Hammerite Special Metals Primer Metal Paint 0.5L
Hammerite Special Metals Primer Metal Paint 0.5L
£8.80
£17.60/L
Zinsser Bulls Eye 1-2-3 Plus Metal Paint White 1L
Zinsser Bulls Eye 1-2-3 Plus Metal Paint White 1L
£22.70
£22.70/L
Zinsser Bulls Eye 1-2-3 Plus Metal Paint White 2.5L
Zinsser Bulls Eye 1-2-3 Plus Metal Paint White 2.5L
£45.41
£18.16/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum CombiPrimer Metal Paint Red 0.25L is £10.95. This is currently the cheapest offer among 4 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum CombiPrimer Metal Paint Red 0.25L
BrandRust-Oleum
TypeMetal Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2021-06-24

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor, Outdoor
Manufacturer ColourRed
Volume0.25 L
Primer/Top Coating/SprayPrimer
Application SurfaceMetal
ColourRed, Brown

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.